Kredi Kartıyla Ödeme


Tüm MasterCard ve Visa Card üyesi kredi kartlarınız alışverişinizde geçerlidir. 
Yabancı kredi kartıyla ödeme kabul edilir.En yüksek güvenlik sistemleri kullanılmaktadır .  
sismehavuz.com.tr'den kredi kartıyla sipariş ettiğiniz ürünlere taksit imkanı sunulmaktadır. Aşağıdaki tabloda hangi kredi kartlarına taksit yapıldığını görebilirsiniz.


Ürünü iade etmek istediğinizde iade bedeli alışverişinizi yaptığınız kredi kartınıza yansıtılır.
Kargo ücreti yalnızca 8,00 TL'dir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.


Kapıda Ödeme


Kapıda ödeme seçeneğini kullanılarak verilen siparişlerde, ödeme sipariş tesliminde kargo görevlisine yapılmaktadır. Yalnızca nakit ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme mümkün olamamaktadır.
Kargo ücreti yalnızca 8,00 TL'dir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde ek ücret 3tl alınmaktadır.
Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerin iadelerinde; iade tutarı kadar bedeli hesabınıza aktarılır.
Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde, siparişin onayı için tarafımızdan telefon ile teyid alınmaktadır , teyid edilememesi veya teyid amaçlı 0212 644 4545 müşteri hizmetleri numaramıza dönüş yapılmaması durumunda sipariş iptal edilecektir.

Havale İle Ödeme


Havale/Eft yöntemi ile ödeme yapılabilmektedir, hesabımıza geçen ödemelere ait siparişler aynı gün kargo avantajı ile kargolanmaktadır.
Havale/Eft ile yapılan ödemelerde siparişinizin gecikmemesi için açıklama kısmında sipariş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir. 


Kredi Kartı İle Ödeme Bildirimi


Firmamız kredi kartı ödemelerinde Aypara Ödeme Kuruluşu A.Ş.(ipara) ile anlaşma yapmıştır. Kredi kartı alışverişlerinizde ekstrenizde Aypara olarak yansıyacaktır.


AdıŞubeHesap NoHesap SahibiIBAN No
GARANTİ BANKASIBahçelievler/186667558Aliye BuldukTR42 0006 2000 0180 0006 6675 58